Jsme lidé, kteří mají svá občanská povolání a v životě se věnují nejrůznějším činnostem. Někteří z nás jsou aktivními profesionálními hudebníky, kteří jako sólisté či spolu s významnými hudebními tělesy koncertují po celém světě, vyučují hudbu či se sami stále vzdělávají, nahrávají CD, skládají hudbu a další.

Důležité je, že nás všechny spojuje láska k hudbě. Byla to právě ona, která nás přivedla k založení neziskové organizace „Olympus Musicus“ z.s.. Dovolte, abychom se Vám představili:

Markéta Fraňková – ředitelka  „Olympus Musicus“ z.s.

Roman Fedčuk – zástupce ředitelky, výkonný producent

Božena Englerová – manažer jednotlivých projektů

Milan Voříšek – koordinátor, personální agenda festivalu

Adéla Hynesová – jazykové služby a tlumočení

Šárka Pelikánová – účetnictví, daně, jednání s partnery

Olga Gajdová - administrativní činnost, řečník

Lucie Vystrčilová - PR a komunikace s medii, marketing

Na veškerých aktivitách pro Olympus Musicus se všichni podílíme dobrovolně, v rámci svých zkušeností, profesního zaměření, svého volného času a bez nároku na honorář. Jsme sehraná parta a většinu aktivit Spolkuřešíme vždy všichni společně tak, aby výsledek byl v duchu našeho cíle afilozofie. Máme i několik externích spolupracovníků, kteří nám s realizacíkonkrétních projektů pomáhají.